התקשרו : 054-4520506
"למרות שאף אחד לא יכול לחזור אחורה וליצור התחלה חדשה כל אחד יכול להתחיל מעכשיו, וליצור סוף חדש..."
(קרל ברד)

תוכנית נפלאות הקשב

תוכנית נפלאות הקשב

"נפלאות הקשב" – תכנית מיוחדת וראשונה מסוגה נולדה מתוך ההיכרות רבת השנים עם מצוקתם של הורים לילדים עם אתגרי קשב וריכוז, הנמצאים במאבק היומיומי בין התמודדות עם הילד והמשפחה כולה לבין הקריירה והחיים האישיים.
כולנו יודעים שילדים עם הפרעת קשב וריכוז דורשים הרבה יותר מילדים אחרים. להורים הרבה פעמים קשה להתנתק מהעומס היומיומי ולהתפנות פיזית ורגשית ללמידת הפרעת הקשב ולשינוי גישה ועבודה נכונה עם הילד.

מתוך ההבנה העמוקה של צרכי ההורים ורצון עז ליצור מסגרת שתספק אותם בצורה ייחודית, עשירה, מקצועית ומהנה מאוד – יצרנו את שילוב המנצח, בין חופשה משפחתית איכותית ומהנה באווירה גלילית לבין שפע של תוכן מקצועי עם כלים משמעותיים ופרקטיים ליישום בבית.

תכנית “נפלאות הקשב” פותחה עם הרבה מאוד מחשבה בפרטי פרטים ומתוך הבנה ובחירה מה נכון לעשות בכל שלב בסדנה, מה הערך המוסף שנשיג באמצעות הפעילות, וכיצד היא משרתת אותנו ללמידה, להבנה לחוויה כך שכל אחד, הורים וילדים יצאו מהתוכנית עם מקסימום משמעות והנאה שתוביל אותם בהמשך לדרך טובה יותר, חדשה ועם הרבה כוחות ודרכי להתמודדות לשנה החדשה.

החזון שלנו

לייצר מסגרת חווייתית להורים ולילדים המקנה כלים ומיומנויות מעשיות להתמודדות יומיומית עם אתגרי קשב וריכוז בתחומי החיים השונים. חיזוק הקשר והתקשורת בתוך המשפחה, הקניית הרגלים חדשים ושיפור האווירה המשפחתית. לספק סביבה להיכרות עם אורח חיים בריא, תזונה תומכת ושפע של פעילויות מהנות ומיוחדות ביחד ובנפרד.

כיף לילדים, שינוי אווירה ורווחה להורים וזמן איכות משותף טהור באווירה גלילית ושקטה.

כדי להבטיח את המשכיות התהליך והטמעתו בחיי המשפחה,  אני ממשיכה ללוות את המשפחה  במדיה אינטרנטית במשך 3 – 6 חודשים   
(תלוי בתוכנית דו יומית / 5 ימים) .